Mamy przyjemność zaprezentować Państwu innowacyjne rozwiązanie technologiczne;

 

System wykrywania i lokalizacji wyładowań atmosferycznych jest Projektem innowacyjnym z uwagi na możliwość wdrożenia go bezpośrednio u klienta (komercyjnego), oraz ze względu na niski koszt instalacyjny, a jego technologia opiera się na najbardziej zawansowanym systemie (North American Lightning Detection Network), który w Polsce nie jest stosowany.

Technologią innowacyjną jest również sposób transmisji danych od urządzeń Systemu Strike Guard. Wykorzystuje on współcześnie zaawansowane technologie transmisji danych dla potrzeb przemysłowych za pomocą zaawansowanych technologii światłowodowych, przetwarzając sygnał optyczny i jego własności stosując technologię uniknięcia fałszywych alarmów.

Oferujemy ochronę sprzętu elektronicznego, oraz zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, poprzez wdrożenie systemu wczesnego ostrzegania m.in. na terenach szczególnie zagrożonych wyładowaniami doziemnymi oraz poprawą bezpieczeństwa w rejonach turystycznych. System Strike Guard będzie przeznaczony do zastosowań krytycznych. System monitoruje wyładowania chmury / chmury oraz doziemne wyładowania atmosferyczne zapewniając powiadomienia i sygnalizując w ustalonych przez użytkownika progach aktywności wyładowań atmosferycznych.

Nasza oferta jest skierowana dla osób prywatnych, instytucji samorządowych oraz firm.

Sugerujemy wypełnienie formularza kontaktowego, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem najszybciej  jak to będzie możliwe.

 

System będzie przeznaczony do zastosowań krytycznych, System Strike Guard monitoruje wyładowania chmury / chmury oraz doziemne wyładowania atmosferyczne zapewniając powiadomienia i sygnalizując w ustalonym przez użytkownika progów aktywności wyładowań atmosferycznych. System posiada unikalną technologię przetwarzania sygnałów optycznych i własności optyczne wykorzystując technologie uniknięcia fałszywych alarmów. Projekt zrealizowany i prezentowany Państwu ma wyraźne znamiona innowacyjności i warty jest wdrożenia, gdyż może być nowoczesnym elementem systemu wczesnego ostrzegania przed ekstremalnymi zjawiskami meteorologicznymi, zapewniając ochronę sprzętu elektronicznego a szczególnie znakomicie poprawiając bezpieczeństwo ludzi.

 

 

Stacja pogodowa jest zintegorwana z Weather Underground, NOAA oraz WeatherBug.

Pogodę na żywo można sprawdzić dzięki serwisowi WebCam.

 

 

Zrealizowany innowacyjny projekt naszej firmy, oferuje Państwu możliwość dokonania zasadniczych zmian w procesach produkcyjnych oraz sposobów świadczenia usług.Natura zjawisk burzowych jest tak zmienna, że nie jest możliwe określenie dokładnego czasu wyprzedzenia informowania o zbliżającej się burzy. Jednakże na podstawie obserwacji po zainstalowaniu systemu możliwe jest dostosowanie uznaniowo czasu wyprzedzenia poprzez zmiany parametru.

 

System Strike Guard to nowoczesna technologia stworzona w celu rozwiązania problemów wymagających szczególnego bezpieczeństwa i wczesnego ostrzegania przed zjawiskami meteorologicznymi jak błyskawice i wyładowania atmosferyczne.

Kontakt

Adres:

Chorzów 41-503,

ul. Bożogrobców 3

 

Telefon:
32 34 34 500
+48 601 716 403

 

Email: bok@graficom.pl

Facebook

Linki